Pakabukų ir auskarų mados 2016-2017 metais

Tikrą mados mylėtoją sunku įsivaizduoti be žiedų ant jos rankų, be įmantrių plaukų segtukų plaukuose ir, žinoma, be pačio paprasčiausio aksesuaro- vėrinio.

Kiekviena moteris nori būti unikali. Reikia būti stilingai nuo plaukų iki aksesuarų. Kai ateina naujas mados sezonas, visos moterys nori permainų. Iškirtinis kaklo papuošalas padės tai įgyvendinti. 2017 metais grandinėlės bus tinkamos visur- ir gatvėje, ir biure. Tačiau neturėtum galvoti, kad jų dizainas dėl to bus paprastesnis. Dizaineriai to neleis!

2016-2017 metais itin madingi bus ryškūs ir akį traukiantys pakabukai. Dizaineriai pristato įmantrių formų ir itin masyvius pakabukus, kurie būtų pastebimi ant sunkaus megztinio. Tokie pakabukai saugiai gali būti derinami su šaliku. Keisti etniniai, gyvūnų motyvai, įvairūs simboliai neliks nepastebėti, nors jie gali būti gana sunkūs. Tačiau juk grožis reikalauja aukų, ar ne?

Grandinėlė su dideliu natūraliu akmeniu yra puikus būdas paįvairinti net ir klasikinę aprangą. Žiemą būtinas boho stiliaus aksesuaras, o kas labiau tiks nei grandinėlė su natūraliu agatu, lazuritu ar turkiu. Prisimink, kuo didesnis- tuo geriau. Taip pat akmenys gali būti derinami su etniniais motyvais.

Šį sezoną bus itin vertinami rankų darbo aksesuarai. Jei esi kūribinga asmenybė, pirmyn, susikurk pakabuką pati! Jei nenori kurti pati, unikalių aksesuarų rasi antikvarinėse parduotuvėse, blusų turgeliuose ir turguose. Kuo neįprastesnis ir unikalesnis tavo pakabukas, tuo geriau.

Taip pat nesuklysi pasirinkusi geometrinių formų papuošalus. Trikampiai, apskritimai, kreivės papildys tavo stilių.

Pakabukai su augalų ir gyvūnų motyvais bus itin madingi, ypač jei jie šaltų, prigesintų spalvų. Tokie aksesuarai visada atrodys puikiai! Kokie augalai ar gyvūnai kabės ant tavo grandinėlės- visiškai tavo pasirinkimas.

Dizaineriai taip pat pataria rinktis pakabukus-amuletus. Tendencijos- žvaigždės, raktai, širdelės, akys, mėnuliai. Tokie pakabukai laikomi talismanais ir yra itin individualūs. Tad jei turi kokį nors asmeninį simbolį- drąsiai kabink jį ant grandinėlės.

Tokie pakabukai gali būti derinami su rūbais, turinčiai aukštas apykakles ar nedideles iškirptes. Šaltuoju metų laiku sunku išsirinkti pastebimą grandinėlę, tad svarbu dideli pakabukai, o taip pat, kelių grandinėlių derinimas tarpusavyje.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *