Karščiausios šių metų papuošalų ir mados tendencijos

Kiekviena moteris puošiasi, norėdama sustiprinti savo įvaizdį ar pabrėžti privalumus. Tam, kad tai būtų efektyvu, tiesiog privalu žinoti, kokie papuošalai madingiausi šį sezoną.

Segės grįžta

Segės, pritvirtintos prie palaidinės ar švarko atlapo yra labiau asocijuojamos su vyresnio amžiaus moterimis, bet ši asociacija tuoj pat dingsta, kai pasižiūrime į einančius podiumu jaunus modelius, padabintus prabangiomis segėmis ant įvairių drabužių. „Gucci“, ko gero, labiausiai pritaikė šią madą savo kolekcijoje. Čia matome daugybę boružės ar akių formos segių, pritvirtintų prie kaklaraiščių, viduryje į kaspiną surišto šaliko ar ant apykaklės. Gėlių formos segės dominuoja „Gucci“ kolekcijoje, pasirodydamos ryškiomis spalvomis ir pritvirtintos prie apykaklių ar ant pečių.

„Versace“ kolekcijoje sidabrinės žvaigždės puošia marškinių apykakles, o violetinės ir žalios spalvų plastikinė gėlė randa sau patogią vietą ant viršutinės sportinio švarko kišenės. „Rochas“ seka „Versace“ žingsniais, pristatydami porą puošnių segių and marškinių apykaklės, o Michael Kors segės pagamintos  iš brangakmenių ir puošia megztinio atlapus.

Marc Jacobs yra tas, kuris nevengia daugybės segių vienoje vietoje. Balto sportinio megztinio atlapai nusagstyti sagomis, akimis, širdelėmis ir pasagomis, o džinsinis švarkas visiškai inkrustuotas skirtingų medžiagų ir formų segėmis.

Daugybė žiedų ant vienos rankos arba vienas masyvus žiedas

Maži ploni žiedeliai jau nugrimzdo į užmarštį, pasirodydami galbūt tik per vestuves. Masyvūs žiedai su akmenimis dabar itin populairūs, tačiau jie atrodo daug efektingiau ir įsimintiniau, kai jie sumauti ant vienos rankos. Dries Van Noten žiedas inkrustuotas mėlynais akmenimis nešiojamas ant rodomojo piršto, o kitas and vidurinio piršto ir ant pirštinės.

Tendencija nešioti žiedus ant pirštinių pastebėta „Gucci“ kolekcijoje taip pat, tik šiuo atveju žiedų gausybė matoma ant abiej rankų- žiedas iš spalvotų karoliukų ant rodomojo piršto, kitas, su mėlynais akmenimis, ant vidurinio piršto, o trečias, gėliės formos žiedas and mažojo piršto. Kita ranka taip pat demonstruoja įvairovę didelių žiedų ir skirtingų jų stilių. Iš tikrųjų ši žiedų gausybė nėra tai, kas pribloškia visus šį sezoną, įsimintinesni auksiniai nagų formos žiedai, nešiojami ant pirštų galiukų, taip jie sukuria lakuotų, auksinių nagų iliuziją.

Prabangios veido dekoracijos

2016 metų papuošalų mada įkvepia tave pasitelkti keletą punk motyvų, naudojant auskarus ir kitas veido dekoracijas. „Givenchy“ kolekcjoje auskarai atsiduria ne ant lūpų, taip pat ir ne ant nosies, net ir ne antakiuose, bet pačioje netikėčiausioje veio vietoje- abejose nosies tilto pusėse. Mes, žinoma, ilgai spoksotume į  karoliukus ilgą laiką, jei ne šios pribloškiančios veido dekoracijos, dėl kurių „Givenchy“ mados šou tapo tiesiog nepamirštamu. Tiulio ir nėrinių detalės, suderintos su perlais, kriauklių dekoracijomis ir daugybe akmenų visiškai uždengia modelių veidus, paliekant tik akis, kartais net visas kaklas ir ausys uždengiami.

Vivienne Westwood modelių veidai uždengti tinkleliu su daugybe pritvirtintų raudonų plunksnų, taip parodant tik modelio akis. Kitas veido uždangalas iš tinklelio papuoštas dirbtinėmis akimis ir lūpomis, tapo Helovyno verta detale. Metaliniai C formos šnervių auskarai pastebėti ir „Chanel“ kolekcijoje.

Kabantys auskarai

Šie intriguojantys kabantys auskarai viena didžiausių 2016 metų mados tendencijų papuošalų pasaulyje. Tikriausiai dėl to, kad jie yra itin universalūs- specialiomis progomis jie suteikia prabangos ir moteriškumo įspūdį, o štai nešiojami kiekvieną dieną įneša bohemiškumo, laisvumo pojūčio į tavo stilių. Mados šou daugiausiai matome kabančius auskarus iš metalinių grandinėlių ar inkrustuotus akmenimis ir karoliukais. Alexander McQueen siekiantys pečius kabantys auskarai pagaminti iš metalinių detalių ir perlų, „Gucci“ auskarai ir karoliukų ir įvairių ornamentų, o štai „Kenzo“ kabantys auskarai yra įkvėpti gėlių, pagaminti iš daugybės akmenukų, karoliukų ir perlų.

Netikri auskarai

Netikri auskarai taip pat sublizgėjo šiemetinėse mados šou, „Givenchy“ buvo tie, kurie pristatė jų daugybę, apvalių ir kampuotų, prisegtų įvairiose ausies vietose. Stella Jeans netikrus auskarus pakėlė į kitą lygį, pritvirtinusi popierinio gyvūno auskarą ant vienos ausies.

Vyriški kaklaraiščiai

2016 tendencijos taip pat demonstruoja ir vyriškus kaklaraiščius, paprastai derinamus prie formalios aprangos, tačiau neįprastai interpretuojamus. „Aganovich“ pristato itin ekstravagantišką variantą- keletą juodų kaklaraiščių iš nėrinių, įvairiai užrištų ir nešiojamų po keletą vienu metu. Kaklaraiščiai taip pat pastebimi „Gucci“ ir „Jacquemus“ mado šou, čia jie rišami ant megztinių aukštu kaklu, taip pristatydami naują būdą ir požiūrį į kaklaraiščių rišimąsi.

 

 

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *