2016 metų rudens- 2017 metų žiemos kaklo papuošalų mados tendencijos

Jeigu seki mados naujienas, privalai žinoti visas kaklo papuošalų inovacijas. Juk tinkamai pritaikytas aksesuaras gali suteikti tau originalų ir stilingą įvaizdį. Įdomiausi ir tuo pat metu labiausiai puošiantis aksesuaras yra vėrinys įvairiausiomis formomis- apykaklės, koljė ir kiti. Gali dėvėti pačius paprasčiausius pastelinių spalvų drabužius ir griebti vėrinį. Jis tikrai suteiks įvaizdžiui prašmatnumo.

Jei kalbėtume apie papuošalus apskritai, svarbu paminėti, kad dideli ir masyvūs vėriniai vis dar madingi. Naujos papuošalų kolekcijos įtraukia įvairiausias medžiagas, įskaitant auksą, sidabrą, natūralius akmenis, perlus ir kita.

Dizaineriai siūlo visiškai naujas tendencijas- griežtą klasiką ir svajingą retro, ryškų sportinį stilių ir švelnius romantiškus motyvus. Teisingai parinkti aksesuarai gali paryškinti tavo stiliaus eleganciją ir tobulumą. Dizaineriai sugebėjo pristatyti koljė klasikiniam stiliui, o retro įvaizdžiui- Kleopatros stiliaus juvelyrinius dirbinius. Romantiški motyvai tampa gotikinio ir punk stiliaus grandinėmis, o sportinis stilius įtraukė kaklo papuošalus. „Chanel“ kaip visada siūlo įvairių dydžių ir ilgių kaklo papuošalus iš perlų. Tiesa, klasika lieka klasika- perlai turėtų būti balti.

Ypatingo dėmesio naujose kolekcijose susilaukė koljė, prigludę prie švelnaus moteriško kaklo. Koljė tikslas nėra sukelti diskomforto, jie sukuria harmoniją įvairiausiose drabužių kombinacijose. Toks papuošalas tiks ne kiekvienai, bet mados mylėtoja gali rinktis koljė, kuris atitiks jos stilių. Populiariausi koljė- juodi kaspinai. Jie gali būti pagaminti is satino, velveto, net šifono. Toks pasirinkimas puikiai tinka net klasikiniam stiliui ar biurui. Tokiam papuošalui puikiai tinka įmantrūs užsegimai su dideliu ryškiu akmeniu ar net keliais spalvotais akmenimis.

Kai kuriems žmonėms šalikas yra tik būdas apsisaugoti nuo vėjo, tačiau reiktų į jį pažiūrėti iš kitos pusės. Ši garderobo dalis gali būti daugiau nei tik apsauga- tinkamai išsirinktas šalikas gali patobulinti tavo įvaizdį. Šiam sezonui dizaineriai pristatė šaliką kaip kaklo papuošalą. Taigi 2016 rudenį- 2017 žiemą gali ne tik gražiai atrodyti, bet ir apsisaugoti nuo šalčio. Tokie šalikai gali būti iš kailio ar iš lengvų medžiagų, jie gali būti ilgi ir trumpi, megzti ir austi. Turi teisę rinktis!

 

 

 

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *